dzisiaj: 787, wczoraj: 254
ogółem: 3 021 295

Osłabieni nie dali rady. /video/

• autor: rks1955, 2014-11-02 18:53

Osłabiona Chełmianka przegrała w Rzeszowie z miejscową Resovią 1:2(0:2) w meczu 15. kolejki spotkań III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gospodarze, pomimo wyrównanej pierwszej części gry prowadzili 2:0, dzięki bramkom zdobytym w 24 minucie przez Szymona Kalińca i w 42 minucie  przez Bartłomieja Makowskiego.

Biało-zieloni nie załamali się i tuż po przerwie, w 49 minucie zdobyli kontaktowego gola. Skutecznym strzałem z rzutu karnego popisał się Damian Rusiecki. Podopieczni Artura Bożyka nie dawali za wygraną i ... w 78 minucie Łukasz Młynarski umieścił piłkę w siatce. Niestety, chwilę później sędzia Piotr Kasperski uznał, że nasz zawodnik był na pozycji "spalonej" i nie mogliśmy się cieszyć z wyrównania. Do końca meczu trwała zacięta walka o korzystny wynik, jednak żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Resovia pokonała Chełmiankę 2:1(2:0) i awansowała na czwarte miejsce w tabeli. Chełmianka plasuje się na 6. miejscu mając w dorobku 24 punkty. Za tydzień podopieczni Artura Bożyka postarają się odrobić straty z Rzeszowa. Nasi piłkarze zagrają w Świdniku z "Avią".

W niedzielnym meczu zespoły wystąpiły w kładach:

RESOVIA: Pietryka- Wilk, Sękowski, Makowski, Szkolnik- Adamski, Kaliniec, Domoń (65' Tabaka), Bieniasz (26' Skuba)- Rop (77' Krawczyk), Dziedzic (60' Ząbkiewicz)

CHEŁMIANKA: Kijańczuk- Fiedeń, Borys, Jankowski, Fornal, Młynarski, Kobiałka, Walaszek (83'Stepaniuk), Tarkowski, Kycko, Rusiecki

żółte kartki: Adamski (Resovia) - Kobiałka, Tarkowski (Chełmianka).

sędzia: Piotr Kasperski (OKS Lublin)