W Świdniku zagramy o pełną pulę! /konkurs wygraj książkę/

• autor: rks1955, 2014-11-07 08:16

Runda jesienna w III lidze lubelsko-podkarpackiej zbliża się końca, jednak w ten weekend emocji nie powinno zabraknąć.

W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 biało-zieloni zmierzą się w Świdniku z miejscową Avią. Jak wiemy spotkania obu zespołów zawsze były bardzo zacięte i emocjonujące. W ramach rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej ośmiokrotnie graliśmy mecze ze Świdniczanami. Bilans jest korzystny dla gospodarzy jutrzejszego meczu. 5 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Stosunek bramek 15:7 również dla Avii. Biorąc pod uwagę postawę zespołów w obecnym sezonie jest duża szansa na poprawienie tej statystyki.

Chełmianka przystąpi do potyczki z Avią po serii czterech niezbyt udanych spotkań, w których zdobyła tylko dwa punkty. Na pewno duży wpływ na takie wyniki miały kontuzje kilku podstawowych piłkarzy naszego zespołu Na szczęście, do treningów powrócili już Mateusz Tywoniuk i Mateusz Olszak, a po pauzie za kartki będzie mógł wystąpić Krzysztof Bodziak.

W zespole świdnickiej Avii żaden z piłkarzy nie będzie pauzował za nadmiar kartek. Na pewno nie wystąpi były zawodnik naszego klubu, Oskar Wróbel, gdyż jest kontuzjowany. Z kolei musimy uważać na groźne ataki Piotra Wójcika i Bartłomieja Mazurka, którzy również przez kilka lat reprezentowali Chełmiankę.

Do  Świdnika wybierają się kibice Chełmianki, którzy głośnym dopingiem chcą wspomóc nasz zespół. Liczymy na ciekawe widowisko piłkarskie, które zakończy się sukcesem biało-zielonych.

Avia - CHEŁMIANKA, sobota, godzina 13:00, Świdnik, Stadion przy ulicy Sportowej 2,

Dla kibiców, którzy już polubili nasz profil na Facebooku, bądź zrobią to w najbliższym czasie (do rozpoczęcia meczu z Avią) mamy konkurs, w którym główną nagrodą jest książka o tematyce piłkarskiej. Na naszym profilu należy wytypować wynik sobotniego meczu Avia - CHEŁMIANKA. Typujemy do godziny 12:59 w sobotę w następujący sposób. Avia - Chełmianka -:-  Wszystkie typy w innej formie nie będą brane pod uwagę np. 2:1 dla Chełmianki, będzie remis 0:0 itp.

Oto adres pod jakim można zatypować:

Avia Świdnik - CHEŁMIANKA CHEŁM