Chełmianka Chełm - strona oficjalna

Strona klubowa
  • OFICJALNA STRONA CHEŁMIANKI / SPONSORZY STRATEGICZNI: URZĄD MIASTA CHEŁM / MPEC CHEŁM SP. Z O.O. / MPGK CHEŁM SP. Z O.O. /
  •        

Logowanie

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Chełmianka - Piast Tuczempy 1:1 22.08.2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 209, wczoraj: 439
ogółem: 2 198 770

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

stat4you

stat4u

Aktualności

Na początek Stal Kraśnik.

  • autor: daroo64ch, 2015-03-12 09:56

Przerwa w rozgrywkach III ligi piłkarskiej dobiegła końca. W najbliższą niedzielę, 15 marca o godz. 14:00, biało-zieloni rozpoczną rundę wiosenną. 

Na stadionie Miejskim w Chełmie zmierzymy się z drużyną Stali Kraśnik prowadzoną przez trenera Tomasza Orłowskiego. 

W piątkowy wieczór w klubie "Crazy Horse" przy ulicy Wojsławickiej odbyła się prezentacja pierwszego zespołu Chełmianki oraz drużyny juniorów starszych występujących w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. 

W trakcie przerwy zimowej w zespole Artura Bożyka doszło do kilku istotnych zmian personalnych i wiosną będziemy oglądać całkiem nową Chełmiankę. Wprawdzie szkielet zespołu został utrzymany, ale nie obyło się bez niespodzianek w składzie.

Wiadomo było, że zespół opuszczą Michał Sadło, który postanowił wrócić z wypożyczenia do świdnickiej Avii oraz Krzysztof Bodziak, któremu na przeszkodzie stanęły obowiązki zawodowe. Chwilę później szkoleniowiec biało-zielonych postanowił zrezygnować z usług obrońcy, Mateusza Tywoniuka, który ostatecznie znalazł angaż w czwartoligowej Victorii Żmudź. Wydawało się, że będą to ostatnie ubytki w naszym zespole. Niestety, w ostatnich dwóch tygodniach przed rozpoczęciem rundy rewanżowej straciliśmy kolejnych zawodników. Najlepszy snajper Chełmianki, Damian Rusiecki przestał pojawiać się na treningach i został dyscyplinarnie usunięty z zespołu, natomiast Konrad Tarkowski postanowił wyjechać do Szwecji, gdzie będzie występował w jednej z drużyn niższego szczebla.

Kadra biało-zielonych zmniejszyła się jeszcze o dwóch piłkarzy, którzy dopiero mieli wchodzić do zespołu, tj. Radosława Gomułkę, który w trakcie rundy jesiennej powrócił do Wierzbicy (Ogniwo) oraz Wojciecha Wójcika, który prawdopodobnie będzie piłkarzem Granicy Dorohusk.

Pomimo ubytków w składzie, trener Artur Bożyk jest zadowolony z okresu przygotowawczego, wykonanej pracy i atmosfery w zespole. Do składu doszło kilku wartościowych piłkarzy, którzy wiosną będą stanowić o sile drużyny. Po półrocznej przerwie powrócił doświadczony Mateusz Krzyżak. Z Lublinianki przyszedł Przemysław Kwiatkowski, który szybko zaaklimatyzował się w drużynie. Tuż przed końcem okresu transferowego zarząd klubu zatwierdził do gry w Chełmiance dwóch piłkarzy z Ukrainy. Obrońcę, Anatolija Hryczenkę, który miał roczny rozbrat z piłką, a wcześniej występował w pierwszoligowym (drugi poziom ligowy) FK Niwa Tarnopol oraz napastnika Vadyma Semczuka ostatnio grającego końcówki spotkań w drużynie Worskła Połtawa (ekstraklasa ukraińska), wcześniej zawodnika Karpat Lwów. W ostatniej chwili trener Artur Bożyk postanowił włączyć do składu pierwszej drużyny Kordiana Sołtysiuka pochodzącego z Chełma. Ten młody 18-letni piłkarz przez ostatni okres występował w zespole Stadion Śląski Chorzów, gdzie rozgrywał mecze w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych.

Oto kadra Chełmianki w rundzie wiosennej:

Bramkarze: Łukasz Kijańczuk, Przemysław Pawlak

Obrońcy: Przemysław Kwiatkowski, Anatolij Hryczenko, Mateusz Krzyżak, Marek Grzywna, Tomasz Borys, Dawid Stepaniuk, Marcin Fiedeń

Pomocnicy: Michał Walaszek, Łukasz Jankowski, Paweł Fornal, Michał Kobiałka, Rafał Kycko, Łukasz Młynarski

Napastnicy: Mateusz Olszak, Damian Wacewicz, Vadym Semczuk, Kordian Sołtysiuk.

Przed rozpoczęciem rozgrywek wszyscy w klubie są dobrej myśli. Liczą że cel jaki został postawiony przed zespołem na początku rozgrywek (zajęcie lokaty 1-6) zostanie osiągnięty. Miejmy nadzieję, że dobrą grę i zwycięstwo naszej drużyny zobaczymy już w niedzielę. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski w Chełmie. Niedziela, godzina 14:00, CHEŁMIANKA - Stal Kraśnik.

Kibice, którzy nie będą mogli pojawić się na stadionie, będą mogli śledzić relację na żywo z meczu za pośrednictwem portalu regiowyniki.pl 

http://regiowyniki.pl/mecz/4346/Pilka_Nozna/Polska/3_Liga/


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1223]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Reklama

Tabela ligowa

III liga » lubelsko-podkarpacka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ArtiRKS 141
2. DorianAdam30 129
3. pablas18 124
4. rks1955 119
5. KarolekRKS 118
6. daroo64ch 112
7. KubusRKS 95
8. McGregor 13
9. marcelchelm 5
10. dwafaa 1

Wyszukiwarka