Czekamy na dobre wieści z Radzynia.

• autor: rks1955, 2015-04-14 18:27

Mecz z rzeszowska Stalą jest już historią, przed naszymi piłkarzami kolejne spotkanie. W środę o godzinie 16:00 gramy w Radzyniu Podlaskim z Orlętami, obecnie piątym zespołem III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Orlęta, w ostatniej serii spotkań podobnie jak Chełmianka musiały uznać wyższość swojego przeciwnika, Resovii, ponosząc porażkę 0:3. Pewnie był to tylko "wypadek przy pracy" podopiecznych Damiana Panka, gdyż w pozostałych wiosennych meczach piłkarze Orląt prezentowali dobrą formę. W zespole z Radzynia prawie wszyscy piłkarze są zdolni do gry, nikt nie pauzuje za kartki. Być może w składzie zabraknie Adisona, który nie trenował z zespołem (ćwiczył indywidualnie - info lubsport).

Podopieczni Artura Bożyka, podrażnieni ostatnim meczem ze Stalą Rzeszów, jadą do Radzynia dodatkowo zmotywowani. Wprawdzie w składzie zabraknie kontuzjowanych: Łukasza Jankowskiego i Dawida Stepaniuka, ale pozostali piłkarze zapowiadają walkę o trzy "oczka".

Mecze Chełmianki z Orlętami zawsze miały zacięty przebieg i kończyły się różnymi wynikami. Nasz ostatni wyjazd, w maju ubiegłego roku zakończył się naszym zwycięstwem 4:2(1:0). Nie mamy nic przeciwko temu, aby powtórzyć ten rezultat. Jutrzejsze spotkanie poprowadzi Piotr Burak z Okręgowego Kolegium Sędziowskiego z Zamościa.

Oficjalna strona Orląt Radzyń Podlaski zapowiada relację na żywo, która będzie dostępna od godziny 16:00 pod poniższym linkiem:

Orlęta Radzyń Podlaski - CHEŁMIANKA