Chełmianka Chełm - strona oficjalna

Strona klubowa
  • OFICJALNA STRONA CHEŁMIANKI / SPONSORZY STRATEGICZNI: URZĄD MIASTA CHEŁM / MPEC CHEŁM SP. Z O.O. / MPGK CHEŁM SP. Z O.O. /
  •        

Logowanie

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Chełmianka - Piast Tuczempy 1:1 22.08.2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 232, wczoraj: 419
ogółem: 2 198 354

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

stat4you

stat4u

Aktualności

W rundzie wstępnej gramy z Siarką Tarnobrzeg !

  • autor: rks1955, 2015-06-17 16:10

Dzisiaj w siedzibie PZPN odbyło się losowanie dwóch pierwszych rund piłkarskiego Pucharu Polski. Chełmianka w rundzie wstępnej podejmować będzie drugoligową Siarkę Tarnobrzeg.

Spotkanie odbędzie się w Chełmie 18 lipca o godzinie 16:00. W przypadku wygranej następnym przeciwnikiem będzie pierwszoligowa Chojniczanka Chojnice. Spotkanie zostanie rozegrane tydzień później, czyli 25 lub 26 lipca.

Oto komplet wylosowanych par:

Runda wstępna: 18/19 lipca 

1. Lubuski ZPN - Kotwica Kołobrzeg 
2. Rodło Kwidzyn - Flota Świnoujście 
3. Świętokrzyski ZPN - Sandecja Nowy Sącz 
4. Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński 
5. Resovia - Puszcza Niepołomice 
6. Łódzki ZPN - Widzew Łódź 
7. ŁKS 1926 Łomża - Raków Częstochowa 
8. Odra Opole - Pogoń Siedlce 
9. Ślęza Wrocław - Bytovia Bytów 
10. Ursus Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 
11.
CHEŁMIANKA Chełm - Siarka Tarnobrzeg 
12. Małopolski ZPN - GKS Tychy 
13. Olimpia Olsztynek - Legionovia Legionowo 
14. Śląski ZPN - Stal Stalowa Wola 
15. Wielkopolski ZPN - Wisła Puławy 
16. Kujawsko-Pomorski ZPN - Limanovia Limanowa 
17. Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra 
18. Stal Mielec - Rozwój Katowice 
19. Górnik Wałbrzych - Okocimski KS Brzesko 
20. Energetyk ROW Rybnik - MKS Kluczbork 


I runda - 25-26 lipca 

21. Ślęza Wrocław/Bytovia Bytów - Wisła Płock 
22. Górnik Wałbrzych/Okocimski Brzesko - Wigry Suwałki 
23. Energetyk ROW/MKS Kluczbork - Dolcan Ząbki 
24.
CHEŁMIANKA/Siarka Tarnobrzeg - Chojniczanka Chojnice 
25. Małopolski ZPN/GKS Tychy - Miedź Legnica 
26. Rodło Kwidzyn/Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz 
27. Świętokrzyski ZPN/Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 
28. ŁKS Łomża/Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 
29. Gwardia Koszalin/Błękitni Stargard Sz. - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (29 lipca) 
30. Stal Mielec/Rozwój Katowice - GKS Katowice 
31. Znicz Pruszków/Nadwiślan Góra - Zagłębie Lubin (28-29 lipca) 
32. Odra Opole/Pogoń Siedlce - Arka Gdynia 
33. Resovia/Puszcza Niepołomice - Łódzki ZPN/Widzew Łódź
34. Kujawsko-Pomorski ZPN/Limanovia - Olimpia Olsztynek/Legionovia
35. Lubuski ZPN/Kotwica Kołobrzeg - Śląski ZPN/Stal Stalowa Wola 
36. Wielkopolski ZPN/Wisła Puławy - Ursus Warszawa/Zagłębie Sosnowiec

Losowanie pozostałych rund Pucharu Polski odbędzie się 23 lipca. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1397]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Reklama

Tabela ligowa

III liga » lubelsko-podkarpacka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ArtiRKS 141
2. DorianAdam30 129
3. pablas18 124
4. rks1955 119
5. KarolekRKS 118
6. daroo64ch 112
7. KubusRKS 95
8. McGregor 13
9. marcelchelm 5
10. dwafaa 1

Wyszukiwarka