Chełmianka Chełm - strona oficjalna

Strona klubowa
  • OFICJALNA STRONA CHEŁMIANKI / SPONSORZY STRATEGICZNI: URZĄD MIASTA CHEŁM / MPEC CHEŁM SP. Z O.O. / MPGK CHEŁM SP. Z O.O. /
  •        

Logowanie

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Chełmianka - Piast Tuczempy 1:1 22.08.2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 273, wczoraj: 419
ogółem: 2 198 395

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

stat4you

stat4u

Aktualności

W III lidze lubelsko-podkarpackiej zagra 16 zespołów.

  • autor: rks1955, 2015-06-27 09:46

W piątek, 26 czerwca odbyło się spotkanie przedstawicieli Lubelskiego i Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. 

Rozmawiano na temat ponownego powiększenia trzeciej ligi do 18 zespołów. Przedstawiciele obu związków przedstawili swoje argumenty, jednak ostatecznie uznano, że obowiązująca jest uchwała z ubiegłego roku. Wtedy zdecydowano, że w sezonie 2015/16 zagra 16 zespołów. W związku z powyższym, w III lidze nie utrzymały się zespoły Lublinianki i Tomasovii, które rozpoczną nowy sezon w IV lidze lubelskiej. Wiele wskazuje na to, że rozgrywki III ligi lubelsko-podkarpackiej rozpoczną się w weekend 8/9 sierpnia. Wcześniej nasi piłkarze będą kontynuowali przygodę z Pucharem Polski na szczeblu ogólnopolskim. W rundzie wstępnej, 18 lipca o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Chełmie podejmiemy drugoligową Siarkę Tarnobrzeg. W przypadku wygranej, tydzień później przeciwnikiem biało-zielonych będzie pierwszoligowa Chojniczanka Chojnice.

W dniu wczorajszym odbyło się także Walne Zebranie Sprawozdawcze Chełmianki. Przedstawiono sprawozdanie z ostatniego okresu, który był bardzo dobry dla naszego klubu. Najważniejsze dokonania podopiecznych Artura Bożyka to zdobycie wojewódzkiego Pucharu Polski oraz 7 miejsce w zakończonym sezonie trzecioligowym. Jak powiedział prezes Gardziński, prowadzone są rozmowy z zawodnikami w sprawie nowych kontraktów. Dużo powinno się wyjaśnić na początku lipca. Na pewno nie obędzie się bez zmian, ale wszyscy liczymy na wzmocnienie składu zespołu, który umożliwi skuteczną walkę o nową III ligę. W następnym sezonie 2016/17, w związku z reorganizacją, w jej składzie znajdą się najlepsze zespoły z lubelszczyzny, małopolski, podkarpacia i województwa świętokrzyskiego oraz spadkowicze z II ligi z wymienionych regionów. Być może trzeba będzie zająć 4 miejsce, aby zagrać w nowej III lidze.

Trener Artur Bożyk rozpocznie przygotowania z zespołem 3 lipca na obiektach w Chełmie. Informacje na temat roszad kadrowych i przygotowań będziemy podawać na bieżąco na naszej stronie oraz na fanapgu Chełmianki na Facebooku.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1188]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Reklama

Tabela ligowa

III liga » lubelsko-podkarpacka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ArtiRKS 141
2. DorianAdam30 129
3. pablas18 124
4. rks1955 119
5. KarolekRKS 118
6. daroo64ch 112
7. KubusRKS 95
8. McGregor 13
9. marcelchelm 5
10. dwafaa 1

Wyszukiwarka