Sparingowy remis Chełmianki w Werbkowicach.

• autor: daroo64ch, 2015-07-11 12:06

Pierwszy mecz kontrolny rozegrali piłkarze Chełmianki. Na stadionie w Werbkowicach biało-zieloni zremisowali z Kryształem 2:2(2:0).

Sobotni mecz był zarazem ostatnim sprawdzianem przed pucharowym meczem z Siarką Tarnobrzeg, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 w Chełmie. Trener Artur Bożyk testował kilku nowych piłkarzy, jednak ostateczne decyzje zostaną podjęte w ciągu kilku dni.

Chełmianka powinna wygrać dzisiejsze spotkanie, jednak pomimo wielu sytuacji bramkowych tylko dwa razy potrafiliśmy umieścić piłkę w siatce. Jedną z bramek, ładnym strzałem z rzutu wolnego zdobył zawodnik testowany II, natomiast autorem drugiego gola był Michał Kobiałka.

W drugiej części gry groźnie wyglądającego urazu nabawił się bramkarz Chełmianki, Łukasz Kijańczuk. Popularny "Kijań" przeszedł badania w szpitalu, które nie wykazały złamań. Po badaniach zawodnik wrócił z całą drużyną do Chełma.

Chełmianka wystąpiła w składzie: Pawlak oraz Krzyżak, Jankowski, Kwiatkowski, Burczaniuk, zawodnik testowany I, Kowalski, Kobiałka, Wójcik, Sołtysiuk, zawodnik testowany II oraz Kijańczuk, Niećko, zawodnik testowany III, Hrynczenko, Kimel, Semczuk, Wacewicz.

Bramki z meczu: