Chełmianka Chełm - strona oficjalna

Strona klubowa
  • OFICJALNA STRONA CHEŁMIANKI / SPONSORZY STRATEGICZNI: URZĄD MIASTA CHEŁM / MPEC CHEŁM SP. Z O.O. / MPGK CHEŁM SP. Z O.O. /
  •        

Logowanie

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Chełmianka - Piast Tuczempy 1:1 22.08.2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 330, wczoraj: 540
ogółem: 2 198 033

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

stat4you

stat4u

Aktualności

III liga w składzie 18 zespołów ruszy 8 sierpnia.

  • autor: rks1955, 2015-07-15 16:30

Znamy skład i terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej. Decyzją Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, w trzeciej lidze, ponownie zagra 18 zespołów. 

Podopieczni Artura Bożyka rozpoczną rozgrywki na Arenie Lublin, w weekend 8-9 sierpnia. Przeciwnikiem będzie lubelski Motor. Spotkanie z żółto-biało-niebieskimi zapowiada się niezwykle ciekawie. Przypominamy, że ostatni mecz z Motorem odbył się w czerwcu tego roku i był to finał wojewódzki Pucharu Polski. Lepsi okazali się biało-zieloni i dzięki wygranej, awansowali do rozgrywek centralnych Pucharu Polski.

W drugiej kolejce spotkań zagramy z inną lubelską drużyną, Lublinianką. Piłkarze z Wieniawy przyjadą do Chełma 12 sierpnia. Prowadzący rozgrywki LZPN będzie także organizatorem spotkania przedstawicieli klubów występujących w trzeciej lidze, które odbędzie się 23 lipca. Wtedy poznamy dokładny terminarz godzinowy wszystkich spotkań. W rundzie jesiennej dwa spotkania zostaną rozegrane awansem z rundy wiosennej. Ostatnią 19 kolejkę zaplanowano na 15 listopada.

Oto terminarz rundy jesiennej:

Kolejka 1 – 8-9 sierpnia

Motor Lublin – Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno – Resovia
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lewart Lubartów
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl
JKS 1909 Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów – Avia Świdnik
Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk
AMSPN Hetman Zamość – Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska – Lublinianka Lublin

Kolejka 2 – 12 sierpnia

Chełmianka Chełm – Lublinianka Lublin
Piast Tuczempy – Wólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł Przeworsk – AMSPN Hetman Zamość
Avia Świdnik – Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl – JKS 1909 Jarosław
Lewart Lubartów – Izolator Boguchwała
Resovia – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin – Karpaty Krosno

Kolejka 3 – 15-16 sierpnia

Karpaty Krosno – Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Motor Lublin
Izolator Boguchwała – Resovia
JKS 1909 Jarosław – Lewart Lubartów
Stal Rzeszów – Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski
AMSPN Hetman Zamość – Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska – Orzeł Przeworsk
Lublinianka Lublin – Piast Tuczempy

Kolejka 4 – 22-23 sierpnia

Chełmianka Chełm – Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk – Lublinianka Lublin
Avia Świdnik – Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski – AMSPN Hetman Zamość
Polonia Przemyśl – Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów – Stal Rzeszów
Resovia – JKS 1909 Jarosław
Motor Lublin – Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno – Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 5 – 26 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno
JKS 1909 Jarosław – Motor Lublin
Stal Rzeszów – Resovia
Sokół Sieniawa – Lewart Lubartów
AMSPN Hetman Zamość – Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin – Avia Świdnik
Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk

Kolejka 6 – 29-30 sierpnia

Chełmianka Chełm – Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik – Piast Tuczempy
Orlęta Radzyń Podlaski – Lublinianka Lublin
Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska
Lewart Lubartów – AMSPN Hetman Zamość
Resovia – Sokół Sieniawa
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Karpaty Krosno – JKS 1909 Jarosław
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Izolator Boguchwała

Kolejka 7 – 5-6 września

Izolator Boguchwała – Chełmianka Chełm
JKS 1909 Jarosław – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Rzeszów – Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa – Motor Lublin
AMSPN Hetman Zamość – Resovia
Wólczanka Wólka Pełkińska – Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin – Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy – Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk – Avia Świdnik

Kolejka 8 – 9 września

Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy
Lewart Lubartów – Lublinianka Lublin
Resovia – Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin – AMSPN Hetman Zamość
Karpaty Krosno – Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Rzeszów
Izolator Boguchwała – JKS 1909 Jarosław

Kolejka 9 – 12-13 września

JKS 1909 Jarosław – Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów – Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa – Tomasovia Tomaszów Lubelski
AMSPN Hetman Zamość – Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska – Motor Lublin
Lublinianka Lublin – Resovia
Piast Tuczempy – Lewart Lubartów
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 10 – 19-20 września

Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl – Avia Świdnik
Lewart Lubartów – Orzeł Przeworsk
Resovia – Piast Tuczempy
Motor Lublin – Lublinianka Lublin
Karpaty Krosno – Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski – AMSPN Hetman Zamość
Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa
JKS 1909 Jarosław – Stal Rzeszów

Kolejka 11 – 26-27 września

Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa – JKS 1909 Jarosław
AMSPN Hetman Zamość – Izolator Boguchwała
Wólczanka Wólka Pełkińska – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin – Karpaty Krosno
Piast Tuczempy – Motor Lublin
Orzeł Przeworsk – Resovia
Avia Świdnik – Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski – Polonia Przemyśl

Kolejka 12 – 3-4 października

Chełmianka Chełm – Polonia Przemyśl
Lewart Lubartów – Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia – Avia Świdnik
Motor Lublin – Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lublinianka Lublin
Izolator Boguchwała – Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS 1909 Jarosław – AMSPN Hetman Zamość
Stal Rzeszów – Sokół Sieniawa

Kolejka 13 – 10-11 października

Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość – Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS 1909 Jarosław
Lublinianka Lublin – Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno
Avia Świdnik – Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia
Polonia Przemyśl – Lewart Lubartów

Kolejka 14 – 17-18 października

Chełmianka Chełm – Lewart Lubartów
Resovia – Polonia Przemyśl
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno – Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy
JKS 1909 Jarosław – Lublinianka Lublin
Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa – AMSPN Hetman Zamość

Kolejka 15 – 24-25 października

AMSPN Hetman Zamość – Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa
Lublinianka Lublin – Stal Rzeszów
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław
Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała
Avia Świdnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl – Motor Lublin
Lewart Lubartów – Resovia

Kolejka 16 – 31 października

Chełmianka Chełm – Resovia
Motor Lublin – Lewart Lubartów
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała – Avia Świdnik
JKS 1909 Jarosław – Orzeł Przeworsk
Stal Rzeszów – Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa – Lublinianka Lublin
AMSPN Hetman Zamość – Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 17 – 7-8 listopada

Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin – AMSPN Hetman Zamość
Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk – Stal Rzeszów
Avia Świdnik – JKS 1909 Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski – Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów – Karpaty Krosno
Resovia – Motor Lublin

Kolejka 18 – 11 listopada

Chełmianka Chełm – Motor Lublin
Resovia – Karpaty Krosno
Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik – Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy – AMSPN Hetman Zamość
Lublinianka Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 19 – 14-15 listopada

Lublinianka Lublin – Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy
AMSPN Hetman Zamość – Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa – Avia Świdnik
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław – Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała – Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Resovia
Karpaty Krosno – Motor Lublin.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1019]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Reklama

Tabela ligowa

III liga » lubelsko-podkarpacka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ArtiRKS 141
2. DorianAdam30 129
3. pablas18 124
4. rks1955 119
5. KarolekRKS 118
6. daroo64ch 112
7. KubusRKS 95
8. McGregor 13
9. marcelchelm 5
10. dwafaa 1

Wyszukiwarka