Wysoka porażka w sparingu z Lublinianką.

• autor: rks1955, 2015-07-25 18:20

Porażką Chełmianki 0:5(0:2) zakończył się sobotni mecz mecz kontrolny rozegrany na bocznym boisku Areny Lublin z Lublinianką.

Bramki do zespołu z Lublina zdobyli Stępień, Kaganek, Mazurek z rzutu karnego, Kucharzewski i Majewski. Biało-zieloni wystąpili w eksperymentalnym składzie bez kilku zawodników leczących kontuzje (Grzywna, Jankowski, Bednarek, Koprucha). Nie zagrali także Kijańczuk, Mazurek i Prytulak. Wśród chełmskiej młodzieży zagrało dwóch nowych piłkarzy: Hubert Tomalski, pomocnik z Pogoni Siedlce oraz pomocnik Wisły Puławy występujący ostatnio w centralnej lidze juniorów, Dominik Kazan.

To był przedostatni mecz kontrolny Chełmianki przed rozpoczęciem rozgrywek III ligi. Za tydzień trener Artur Bożyk postanowił rozegrać wewnętrzną grę z juniorami występującymi w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych.

W spotkaniu z Lublinianką wystąpili w zestawieniu: Pawlak, Greguła, Krzyżak, Kowalski, Fornal, Sołtysiuk, Kobiałka, Kwiatkowski, Tomalski, Wacewicz, Wójcik. Ponadto grali : Szczerbakow, Kazan, Korpysz