dzisiaj: 207, wczoraj: 777
ogółem: 3 021 492

Tylko remis z Piastem.

• autor: daroo64ch, 2015-08-22 14:48

Biało-zieloni, w czwartym kolejnym meczu nie potrafili zgarnąć pełnej puli. Chełmianka zremisowała 1:1 z Piastem Tuczempy, tracąc gola w doliczonym czasie gry.

Pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego po faulu na Olekisiju Prytuliaku nie wykorzystał Piotr Wójcik. W 78 minucie w zamieszaniu w polu karnym sytuację wykorzystał Hubert Tomalski kierując piłkę do bramki z bliskiej odległości. Do trzypunktowej zdobyczy zabrakło kilku minut. W polu karnym Chełmianki sprytem wykazał się doświadczony Waldemar Jaroch i strzałem przewrotką zdobył gola na wagę jednego punktu.

Podopieczni Artura Bożyka po raz kolejny nie zachwycili, marnując kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Już w najbliższą środę Chełmiankę czeka kolejny arcyważny mecz w kontekście walki o utrzymanie w III lidze. Tym razem w Tomaszowie Lubelskim zagramy z Tomasovią. Jak pokazuje niedaleka historia, potrafimy tam wygrywać ...

Chełmianka Chełm – Piast Tuczempy 1:1(0:0), widzów 400, sędzia Michał Ziemba (Rzeszów)
Hubert Tomalski 78′ – Waldemar Jaroch 90+1′

Chełmianka: Kijańczuk, Bednarek, Grzywna, Krzyżak (32′ Kowalski), Kwiatkowski, Jankowski, Kobiałka, Tomalski, Fornal (66′ Piotr Mazurek), Prytuliak, Wójcik (57′ Koprucha)

Piast: Strawa, Jaroch, Kud, Gil, Stopyra, Wielgosz, Kubas (46′ Tołpa), R. Noga (64′ Aab), Wota, Demski (46′ Pasaj), Bobak (46′ Karkowskyi)

Żółte kartki: Przemysław Kwiatkowski, Hubert Tomalski, Kacper Kowalski, Piotr Bednarek (Chełmianka – Tomasz Pasaj, Bogdan Karkowskyi (Piast)