Chełmianka wygrywa w Boguchwale !

• autor: rks1955, 2015-09-05 18:23

Biało-zieloni, po bardzo dobrym spotkaniu pokonali w Boguchwale miejscowego Izolatora 2:1(1:1) i zainkasowali kolejne trzy punkty.

Od pierwszych minut spotkania uwidoczniła się przewaga podopiecznych Artura Bożyka. jednak gola zdobyli gospodarze. Autorem bramki strzelonej w 14 minucie był Adrian Sitek. Po straconym golu Chełmianka dalej atakowała i 23 minucie doprowadziła do wyrównania. Po dograniu piłki w pole karne i sporym zamieszaniu, najprzytomniej zachował się Łukasz Jankowski, celnie uderzając z 10 metrów.

Obraz gry w drugiej części nie uległ zmianie. Przewagę posiadali piłkarze Chełmianki, ale dopiero w 86 minucie zdobyli gola na wagę trzech punktów. Minutę wcześniej w polu karnym faulowany był Oleksij Prytuliak. Poszkodowany sam podszedł do wykonania jedenastki i nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Chełmianka pokonała Izolatora Boguchwała 2:1(1:1) i na koncie ma już 8 punktów. W najbliższą środę kolejna szansa na zwycięstwo, jednak przeciwnik z górnej półki. Do Chełma zawita doskonale sobie radząca w tym sezonie świdnicka Avia.

Izolator Boguchwała – CHEŁMIANKA 1:2 (1:1), sędziował Piotr Kozłowski (Lublin), widzów 100

1:0 Adrian Sitek 14′, 1:1 Łukasz Jankowski 23′, 1:2 Oleksij Prytuliak 86′ (rzut karny)

Izolator: Świder, Dziedzic, Brogowski, Dąbek, Kardyś, Karwat, Cupryś, Burak, Sitek (Tyburczy), Karwacki (Wójcik), Szymański

CHEŁMIANKA: Kijańczuk, Piotr Mazurek (46′ Sołtysiuk), Patryk Mazurek, Grzywna, Bednarek, Kwiatkowski, Jankowski (63′ Kowalski), Tomalski, Koprucha (46′ Wacewicz), Prytuliak, Wójcik