Z Orlętami w niedzielę o 16:00

• autor: rks1955, 2015-09-19 18:24

Znakomite występy biało-zielonych rozbudziły nadzieje chełmskich kibiców na kolejne zwycięstwa. Tym razem do Chełma przyjeżdża zespół Orląt Radzyń Podlaski.

Nasz niedzielny rywal zajmuje 13 miejsce w tabeli mając na koncie 11 punktów. Dotychczasowa zdobycz punktowa podopiecznych Damiana Panka na pewno nie satysfakcjonuje kibiców i działaczy zespołu z Radzynia. Jednak w ostatnich meczach piłkarze Orląt radzą sobie coraz lepiej i na pewno będą ciężkim przeciwnikiem dla naszego zespołu. Wprawdzie w ich składzie zabraknie kartkowiczów Leszkiewicza i Groborza, ale w pełni sił jest już Witalij Melnyczuk, który wyleczył kontuzję. Chełmianka po ostatnich bardzo dobrych spotkaniach i czterech kolejnych zwycięstwach, jest "na fali", jednak nikt nie popada w hurraoptymizm. Wszyscy piłkarze ciężką pracą i udowadniają, że będą groźni dla najlepszych zespołów w III lidze.

Do każdego spotkania należy podejść z odpowiednią motywacją i zaangażowaniem, dlatego mecz z Orlętami będzie ciężka walką o kolejne trzy punkty. Tak samo zapewne myślą w obozie rywali. W dalszym ciągu kilku zawodników zmaga się z drobnymi urazami i dopiero przed meczem trener Bożyk podejmie decyzję odnośnie składu wyjściowego. Na pewno zabraknie Mateusza Krzyżaka, który dopiero w następnym tygodniu rozpocznie treningi z zespołem. Znak zapytania należy postawić przy nazwiskach Jankowski i Patryk Mazurek. Chełmski szkoleniowiec już niejeden raz radził sobie z takimi problemami i mamy nadzieję, że jutro będzie podobnie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski.

Niedziela, godzina 16:00 CHEŁMIANKA - Orlęta Radzyń Podlaski

Bezpośrednia relacja z meczu będzie dostępna pod tym linkiem: MECZ LIVE