Nie tak miało być ! / skrót filmowy meczu/

• autor: rks1955, 2015-10-18 19:49

W meczu XIV kolejki spotkań III ligi lubelsko-podkarpackiej, piłkarze Chełmianki sprawili niemiłą niespodziankę, przegrywając z Lewartem Lubartów 0:2(0:0).

Biało-zieloni występujący bez kilku podstawowych piłkarzy (Krzyżak, Jankowski, Bednarek, Kijańczuk) nie potrafili powtórzyć dobrej gry z ostatnich spotkań. Spotkanie z Lewartem było jednym z najgorszych w rundzie jesiennej obecnego sezonu rozgrywanych przez podopiecznych Artura Bożyka. Pomimo tego, nie powinni dopuścić do sytuacji bramkowych z jakich goście zdobyli gole, oba autorstwa Mateusza Kompanickiego.

Przed Chełmianką jeszcze trzy spotkania rundy jesiennej oraz dwa, które zostaną rozegrane awansem z rundy wiosennej. Trzeba zrobić wszystko, aby zdobyć jak najwięcej punktów w tym składzie personalnym jakim obecnie dysponujemy. Na szczęście, za tydzień w meczu z AMSPN Hetmanem Zamość żaden z zawodników nie będzie pauzował za kartki, ponadto jest duża szansa powrotu do jedenastki meczowej Mateusz Krzyżaka i Piotra Bednarka.

CHEŁMIANKA – Lewart Lubartów 0:(0:0) Kompanicki 49′, 53′, sędziował Radosław Wąsik (Lublin)

CHEŁMIANKA: Pawlak, Kowalski, Kwiatkowski, Grzywna, Fornal, Patryk Mazurek, Tomalski, Kobiałka, Wójcik, Koprucha, Pritulak

Lewart: Parzyszek, Bijan, Michna, Mitura, J. Niewęgłowski, Rusinek, Bujak (73′ D. Pikul), D. Niewęgłowski (90′ Kula), Kotowicz (90′ B. Jezior), Kompanicki, Zuber (84′ Wiącek)

Żółte kartki: Prytuliak, Tomalski – Bujak, D.Niewęgłowski, Rusinek x 2