Zwycięstwo jest obowiązkiem.

• autor: rks1955, 2015-10-23 12:28

W sobotnie południe podopieczni Artura Bożyka rozegrają mecz 15. serii spotkań III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Na stadionie OSiR w Zamościu przy ulicy Królowej Jadwigi zmierzymy się z drużyną AMSPN Hetman Zamość. Po niespodziewanej porażce z Lewartem Lubartów, trzy punkty w Zamościu są na wagę złota.

Zarówno gospodarze, jak i biało-zieloni mają problemy ze skompletowaniem optymalnego składu. Trener Artur Bożyk nie będzie mógł skorzystać z czterech zawodników narzekających na urazy. Łukasz Kijańczuk i Łukasz Jankowski zagrają dopiero wiosną, natomiast Łukasz Bednarek i Mateusz Krzyżak powinni być do dyspozycji szkoleniowca już za tydzień. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja kadrowa zamojskiej drużyny. W dalszym ciągu kontuzjowani są Patryk Kierepka, Przemysław Dębicki i Bartosz Skiba, natomiast za kartki pauzują Damian Baran i Kamil Pliżga.

Drużyna AMSPN Hetman Zamość w dotychczasowych spotkaniach poniosła same porażki i z zerowym dorobkiem okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Chełmianka mając na koncie 20 punktów zajmuje 9 miejsce.

Zapraszamy wszystkich kibiców biało-zielonych do Zamościa. Głośny doping na pewno przyda się naszym piłkarzom. Sobota, godzina 12:00, stadion OSiR przy ulicy Królowej Jadwigi w Zamościu.