Pewne trzy punkty z Hetmanem /skrót filmowy/

• autor: rks1955, 2015-10-24 15:35

Chełmianka odniosła kolejne wyjazdowe zwycięstwo w III lidze lubelsko-podkarpackiej. W sobotę pokonała w Zamościu miejscowego AMSPN Hetmana 3:1(3:0).

Przed sobotnim meczem trener Bożyk w dalszym ciągu miał do dyspozycji uszczuploną kadrę. Musiał korzystać z juniorów występujących w wojewódzkiej lidze juniorów starszych (Greguła, Lewandowski). Jak się okazało, biało-zieloni przez cały mecz mieli ogromną przewagę w polu i gdyby nie indolencja strzelecka, spotkanie mogło się zakończyć rekordowym rezultatem.

Już do przerwy biało-zieloni zapewnili sobie okazałe prowadzenie po dwóch golach Prytuliaka i jednym Wójcika. Należy wspomnieć, że piłkarze gospodarzy nie oddali w tej części gry ani jednego celnego strzału na bramkę bronioną przez Pawlaka. W drugiej części podopieczni trenera Bożyka kontrolowali przebieg spotkania, a gospodarzy było stać jedynie na honorowe trafienie, które było dziełem Chruścińskiego. Ostatecznie Chełmianka wygrała 3:1(3:0) i ma już na koncie 23 punkty.

Za tydzień, w sobotę biało-zieloni powalczą o kolejny komplet, tym razem w Chełmie na Stadionie Miejskim. Przeciwnikiem będzie Resovia. Zapowiada się ciekawe widowisko piłkarskie. Wiele wskazuje na to, że do gry będą już zdolni dwaj obrońcy, Piotr Bednarek i Mateusz Krzyżak i nasz szkoleniowiec będzie miał większe pole maneru. Spotkanie z Resovią rozpocznie się o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i liczymy na gorący doping, podobny do tego w Zamościu.

AMSPN Hetman Zamość – CHEŁMIANKA 1:3 (0:3) Chruściński 85′ – Prytuliak 20′ (rzut karny), 36′, Wójcik 29′, sędziował Paweł Sitkowski (Biała Podlaska), widzów około 700 (w tym 200 z Chełma)

AMSPN Hetman: Kiecana, J. Baran, Czarniecki, Myszka, Fidler, Nowak (74′ Wróblewski), Bubeła, Markowski (59′ Bukowski), Kaznokha, Karaszewski (46′ Krawiec), Chruściński.

CHEŁMIANKA: Pawlak, Kwiatkowski, Grzywna, Patryk Mazurek, Fornal (65′ Greguła), Kobiałka, Tomalski, Sołtysiuk (55′ Wacewicz), Koprucha (68′ Lewandowski), Prytuliak, Wójcik.

Żółta kartka: Chruściński (Hetman)

Skrót filmowy:

Kibice Chełmianki w Zamościu: