dzisiaj: 168, wczoraj: 151
ogółem: 3 014 976

Chełmianka przegrywa z Resovią. /skrót filmowy meczu/

• autor: rks1955, 2015-10-31 19:47

W meczu 16. kolejki spotkań III ligi lubelsko-podkarpackiej, Chełmianka przegrała z Resovią 0:2(0:1).

Goście z Rzeszowa pierwszego gola zdobyli w 37 minucie gry po stałym fragmencie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego skutecznie wykończył strzałem głową, wychowanek Tomasovii, Tomasz Ciećko.

W drugiej połowie spotkania goście, zadowoleni z prowadzenia czekali na kontry, a biało-zieloni próbowali doprowadzić do wyrównania. Niestety, żadnej z akcji nie potrafili zakończyć skutecznym strzałem. Kilka minut przed zakończeniem meczu, piłkarze Resovii zdobyli drugą bramkę, po pięknym strzale Kalińca.

Po sobotniej porażce, podopieczni Artura Bożyka plasują się na ósmym miejscu w tabeli III ligi. Za tydzień ostatni meczu rundy jesiennej. Chełmianka rozegra wyjazdowe spotkanie w Wólce Pełkińskiej z miejscową Wólczanką. To jednak nie koniec emocji piłkarskich tej jesieni. W ramach rundy wiosennej, awansem rozegrane zostaną jeszcze dwie kolejki spotkań. W środę, 11 listopada o godzinie 13:30 na Stadionie Miejskim w Chełmie, biało-zieloni zagrają z liderującym, Motorem Lublin.

CHEŁMIANKA – Resovia 0:2 (0:1) Ciećko 37′, Kaliniec 87′, widzów około 400, sędzia Mateusz Nowak (Stalowa Wola)

CHEŁMIANKA: Pawlak, Bednarek, Grzywna (46′ Wacewicz), Kwiatkowski, Fornal, Kobiałka, Prytuliak, Tomalski, Wójcik, Koprucha (20′ Krzyżak), Sołtysiuk

Resovia: Pietryka, Ciećko, Baran, Żmuda, Szkolnik, Adamski (20′ Fedan), Kaliniec, Świst, Pyrdek (83′ Kowal), Słoma (66′ Pałys), Rusiecki (70′ Jurczak)

Żółte kartki: Szkolnik, Świst